Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım10,304,04453,76
Acıpayam Selüloz17,54-0,90177,77
Adel Kalemcilik23,420,0049,17
Adese Alışveriş Ticaret2,570,3979,94
Afyon Çimento4,600,88101,91
Ak Enerji2,61-1,51139,45
Akbank5,202,16-35,88
Akçansa14,07-0,0745,14
Akdeniz Yatırım Hold.7,219,91241,71
Akfen GMYO4,260,005,19
Akın Tekstil20,261,4046,92
Akiş GMYO3,46-1,7010,46
Akmerkez GMYO78,00-3,70248,14
Aksa8,052,6814,95
Aksa Enerji6,85-1,0180,26
Aksigorta8,370,0054,49
Aksu Enerji13,002,85-12,58
Alarko Carrıer136,10-1,02127,88
Alarko GMYO18,290,8824,44
Alarko Holding6,02-0,501,18
Albaraka Portföy Start-Up GSYF1.095,000,00
Albaraka Türk1,633,166,54
Alcatel Lucent Teletaş32,7810,00172,26
Alkim Kağıt13,45-0,59148,17
Alkim Kimya14,52-0,55134,12
Altınyağ Madencilik ve Enerji3,289,33700,00
Altınyunus Çeşme55,003,29450,55
Anadolu Efes23,060,878,38
Anadolu Grubu Holding20,480,1016,43
Anadolu Hayat Emek.8,45-1,0538,86
Anadolu Isuzu16,601,1036,40
Anadolu Sigorta7,080,1470,46
Anel Elektrik7,154,38123,07
Arçelik27,440,5931,67
ARD Bilişim Teknolojileri41,403,14
Arena Bilgisayar37,020,60408,17
Armada Bilgisayar58,800,68258,76
Arsan Tekstil6,280,1675,42
Artı Yatırım Holding13,24-7,281534,57
Aselsan18,05-0,4573,38
Ata GMYO4,1810,00-7,73
Atakule GMYO2,653,1138,02
Atlantis Yatırım Holding5,799,87479,00
Atlas Yat. Ort.1,745,4580,02
AvivaSA Emeklilik Hayat14,44-0,357,72
Avrasya GMYO3,181,60110,60
Avrasya Petrol ve Tur.3,374,0185,16
Avrasya Stratejik GMYF1.449,200,0112,70
Avrupa Yatırım Holding4,209,95172,73
Ayen Enerji6,500,1587,32
Ayes Çelik Hasır ve Çit7,992,70264,84
Aygaz12,55-1,573,33
Bagfaş18,37-1,249,22
Bak Ambalaj17,451,45139,55
Balatacılar Balatacılık10,478,50744,35
Bantaş Ambalaj4,861,0492,86
Banvit25,220,0835,81
Baştaş Başkent Çimento9,37-9,99261,78
Batı Çimento4,220,0027,49
Batısöke Çimento2,47-1,5988,55
Bayrak Taban Sanayi8,923,60
Bera Holding10,131,10163,12
Berkosan Yalıtım5,731,24109,12
Beşiktaş Futbol Yat.3,401,1938,78
Beyaz Filo11,30-7,91261,04
Bilici Yatırım5,912,07106,18
Bim Mağazalar69,700,3650,84
Birko Mensucat1,669,93435,48
Birlik Mensucat2,64-0,75131,58
Bizim Mağazaları16,930,8952,89
Bomonti Elektrik13,906,51985,94
Borusan Mannesmann15,741,4837,47
Borusan Yat. Paz.167,000,78178,73
Bosch Fren Sistemleri826,10-0,34187,06
Bossa12,704,0157,57
Brisa14,30-2,5952,47
Burçelik21,92-1,53277,28
Burçelik Vana58,05-2,52497,84
Bursa Çimento6,87-0,7271,60
Carrefoursa25,722,14446,07
Casa Emtia Petrol30,220,73221,83
Ceo Event Medya8,959,95144,39
Coca Cola İçecek54,655,1044,35
Cosmos Yat. Holding9,75-0,71377,94
Credıtwest Faktorıng5,11-0,2077,43
Çelebi77,70-0,38-21,79
Çelik Halat15,00-3,60130,77
Çemaş Döküm2,132,4069,92
Çemtaş14,271,2175,54
Çimbeton133,50-3,61223,56
Çimentaş33,02-1,55120,13
Çimsa13,800,0051,98
Çuhadaroğlu Metal6,891,32115,99
Dagi Giyim14,39-1,57475,60
Dagi Yatırım Holding17,7110,00683,63
Dardanel27,80-3,81633,51
Datagate Bilgisayar15,40-1,2897,18
Demısaş Döküm6,511,8887,07
Denge Holding4,733,05245,26
Deniz GMYO3,511,1566,81
Derimod9,90-0,8038,66
Derlüks Deri8,99-1,75122,21
Desa Deri7,271,3960,13
Despec Bilgisayar12,58-0,55196,70
Deva Holding20,22-2,60126,49
Dinamik Isı Makina Yalıtım13,232,96
Diriteks Diriliş Tekstil2,689,84243,59
Ditaş Doğan32,40-1,58240,51
DO-CO331,100,27-41,29
Doğan Burda24,004,80295,39
Doğan Holding2,46-0,4037,01
Doğtaş Kelebek Mobilya2,700,7563,64
Doğusan3,921,0388,46
Doğuş GMYO9,830,72117,00
Doğuş Otomotiv17,716,8286,03
Döktaş Dökümcülük32,981,234,22
Duran Doğan Basım21,70-3,6454,56
Dyo Boya13,49-5,27175,31
Eczacıbaşı İlaç6,97-2,1190,93
Eczacıbaşı Yatırım19,52-2,20102,65
Edip Gayrimenkul3,44-1,71147,48
Ege Endüstri789,900,6040,41
Ege Gübre123,200,41149,92
Ege Profil21,801,8782,12
Ege Seramik6,941,4688,66
Egeli & Co Tarım Girişim1,79-2,72459,38
Egeli&Co Enerji Yatırım1,99-6,13410,26
Egeli&Co Yatırım Holding1,220,00510,00
Egeplast20,067,3360,48
Ekiz Kimya9,796,301504,92
Emek Elektrik3,880,26144,03
Eminiş Ambalaj37,58-9,972372,37
Emlak Konut GMYO1,93-0,5233,32
Enerjisa Enerji9,430,5339,99
Enka İnşaat7,190,8428,81
Erbosan28,140,8612,65
Ereğli Demir Çelik9,710,2110,23
Ersu Gıda5,63-1,05171,98
Escort Teknoloji6,22-0,96347,48
Esenboğa Elektrik15,039,95
Etiler Gıda3,605,26208,32
Euro Kapital Yat. Ort.3,469,84115,74
Euro Trend Yat. Ort.5,569,88365,73
Euro Yat. Ort.3,759,97233,11
Euro Yatırım Holding2,92-2,6794,67
Fade Gıda6,67-3,33
Fenerbahçe Futbol36,804,07154,32
Fiba Portföy Yönetimi A.Ş. Re-Pie GMYF1.157,00-0,03
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,21-2,2035,89
F-M İzmit Piston124,70-3,93163,29
Fonet Bilgi Teknolojileri13,36-0,3773,73
Ford Otosan91,10-1,0337,79
Formet Çelik Kapı6,699,85123,00
Frigo Pak Gıda21,983,68213,76
Galatasaray Sportif4,092,00101,48
Garanti Bankası7,182,43-35,55
Garanti Faktoring11,11-1,16187,08
Garanti Yat. Ort.3,129,86213,00
Gedik Y. Men. Değ.9,23-0,97193,49
Gediz Ambalaj18,100,61167,75
Gentaş3,755,6381,86
Gersan Elektrik7,072,17121,63
Global Men. Değ.5,036,79167,55
Global Yat. Holding6,112,5225,46
Good-Year5,920,1746,17
Göltaş Çimento25,120,3241,20
Gözde Girişim6,591,3828,21
GSD Denizcilik5,040,4096,88
GSD Holding2,383,0359,73
Gübre Fabrik.35,563,98293,36
Güler Yat. Holding14,60-1,48619,21
Halk GMYO2,57-0,77120,67
Hatay Tekstil13,991,97107,75
Hedef Girişim5,752,68140,96
Hektaş13,650,5970,20
HUB Girişim17,88-0,2290,44
Hürriyet Gzt.2,393,02109,65
ICBC Turkey Bank7,003,7032,83
İdealist Danışmanlık10,57-8,96218,37
İdealist GMYO7,23-0,14136,27
İhlas Ev Aletleri2,181,40-30,35
İhlas Gayrimenkul1,749,4345,00
İhlas Gazetecilik6,17-9,9335,90
İhlas Holding1,192,5930,77
İhlas Yayın Holding1,410,7169,14
İndeks Bilgisayar17,360,2985,08
Info Yatırım13,29-0,60173,31
İntema19,960,35115,55
Inveo Yatırım Holding29,901,01288,82
İpek Doğal Enerji12,790,3165,67
İskenderun Demir Çelik7,590,66-2,88

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Bahar Kara

yorumunuzu bırakın

Üst Mobilde Kullan
Mobilde Kullan