Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Son dakika haber! Yatırımcı rehberi (8)

Son dakika haber! Yatırımcı rehberi (8)

Borsa İstanbul’da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım10,421,17460,22
Acıpayam Selüloz17,861,82182,83
Adel Kalemcilik22,26-4,9541,78
Adese Alışveriş Ticaret3,0317,90112,14
Afyon Çimento4,56-0,87100,15
Ak Enerji2,35-9,96115,60
Akbank5,06-2,69-37,61
Akçansa13,76-2,2041,94
Akdeniz Yatırım Hold.6,94-3,74228,91
Akfen GMYO4,300,946,17
Akın Tekstil20,400,6947,93
Akiş GMYO4,5531,5045,25
Akmerkez GMYO70,40-9,74214,22
Aksa8,475,2220,94
Aksa Enerji6,60-3,6573,68
Aksigorta7,92-5,3846,18
Aksu Enerji12,63-2,85-15,06
Alarko Carrıer141,704,11137,25
Alarko GMYO18,310,1124,57
Alarko Holding6,244,986,22
Albaraka Portföy Start-Up GSYF1.100,000,46
Albaraka Türk1,683,079,80
Alcatel Lucent Teletaş34,725,92188,37
Alkim Kağıt13,883,20156,10
Alkim Kimya15,959,85157,18
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,85-13,11595,12
Altınyunus Çeşme51,00-7,27410,51
Anadolu Efes22,94-0,527,81
Anadolu Grubu Holding20,40-0,3915,97
Anadolu Hayat Emek.8,763,6743,96
Anadolu Isuzu16,881,6938,70
Anadolu Sigorta7,130,7171,66
Anel Elektrik3,68-6,42108,75
Arçelik28,222,8435,41
ARD Bilişim Teknolojileri37,70-8,94
Arena Bilgisayar37,00-0,05407,89
Armada Bilgisayar57,65-1,96251,74
Arsan Tekstil6,10-2,8770,39
Artı Yatırım Holding8,70-34,29974,07
Aselsan18,060,0673,47
Ata GMYO4,11-1,67-9,27
Atakule GMYO2,660,3838,54
Atlantis Yatırım Holding9,2559,76825,00
Atlas Yat. Ort.1,856,3291,40
AvivaSA Emeklilik Hayat14,500,428,16
Avrasya GMYO3,6514,78141,72
Avrasya Petrol ve Tur.3,27-2,9779,67
Avrasya Stratejik GMYF1.450,300,0812,78
Avrupa Yatırım Holding6,4052,38315,58
Ayen Enerji5,98-8,0072,33
Ayes Çelik Hasır ve Çit10,1026,41361,19
Aygaz12,42-1,042,26
Bagfaş19,204,5214,15
Bak Ambalaj18,103,72148,47
Balatacılar Balatacılık7,57-27,70510,48
Bantaş Ambalaj5,7618,52128,57
Banvit25,701,9038,40
Baştaş Başkent Çimento9,00-3,95247,49
Batı Çimento4,373,5532,02
Batısöke Çimento2,615,6799,24
Bayrak Taban Sanayi8,950,34
Bera Holding9,99-1,38159,48
Berkosan Yalıtım6,9521,29153,65
Beşiktaş Futbol Yat.3,29-3,2434,29
Beyaz Filo11,330,27262,00
Bilici Yatırım5,87-0,68104,78
Bim Mağazalar70,200,7251,92
Birko Mensucat1,39-16,27348,39
Birlik Mensucat2,650,38132,46
Bizim Mağazaları16,56-2,1949,55
Bomonti Elektrik12,05-13,31841,41
Borusan Mannesmann15,55-1,2135,81
Borusan Yat. Paz.167,000,00178,73
Bosch Fren Sistemleri909,9010,14216,18
Bossa13,415,5966,38
Brisa15,659,4466,86
Burçelik22,120,91280,72
Burçelik Vana59,903,19516,89
Bursa Çimento6,910,5872,60
Carrefoursa22,26-13,45372,61
Casa Emtia Petrol36,2419,92285,94
Ceo Event Medya8,00-10,61118,45
Coca Cola İçecek51,45-5,8635,90
Cosmos Yat. Holding7,19-26,26252,45
Credıtwest Faktorıng5,629,9895,14
Çelebi75,30-3,09-24,21
Çelik Halat16,6010,67155,38
Çemaş Döküm2,203,2975,51
Çemtaş14,723,1581,08
Çimbeton143,707,64248,28
Çimentaş33,762,24125,07
Çimsa13,68-0,8750,66
Çuhadaroğlu Metal6,57-4,64105,96
Dagi Giyim12,69-11,81407,60
Dagi Yatırım Holding19,8011,80776,11
Dardanel26,90-3,24609,76
Datagate Bilgisayar16,627,92112,80
Demısaş Döküm6,550,6188,22
Denge Holding5,158,88275,91
Deniz GMYO3,695,1375,37
Derimod10,556,5747,76
Derlüks Deri8,48-5,67109,60
Desa Deri7,300,4160,79
Despec Bilgisayar13,456,92217,22
Deva Holding22,9013,25156,50
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,90-10,05
Diriteks Diriliş Tekstil2,45-8,58214,10
Ditaş Doğan31,76-1,98233,78
DO-CO322,00-2,75-42,91
Doğan Burda21,00-12,50245,96
Doğan Holding2,491,2238,68
Doğtaş Kelebek Mobilya2,876,3073,94
Doğusan3,950,7789,90
Doğuş GMYO9,50-3,36109,71
Doğuş Otomotiv19,5310,28105,15
Döktaş Dökümcülük34,564,799,21
Duran Doğan Basım22,121,9457,55
Dyo Boya12,02-10,90145,31
Eczacıbaşı İlaç7,152,5895,86
Eczacıbaşı Yatırım19,10-2,1598,29
Edip Gayrimenkul3,40-1,16144,60
Ege Endüstri1.002,3026,8978,17
Ege Gübre126,002,27155,60
Ege Profil21,10-3,2176,27
Ege Seramik7,051,5991,65
Egeli & Co Tarım Girişim1,60-10,61400,00
Egeli&Co Enerji Yatırım2,063,52428,21
Egeli&Co Yatırım Holding1,3913,93595,00
Egeplast19,47-2,9455,76
Ekiz Kimya9,51-2,861459,02
Emek Elektrik4,6319,33191,19
Eminiş Ambalaj27,00-28,151676,32
Emlak Konut GMYO1,82-5,7025,72
Enerjisa Enerji9,500,7441,03
Enka İnşaat7,15-0,5628,09
Erbosan27,80-1,2111,29
Ereğli Demir Çelik10,083,8114,44
Ersu Gıda5,792,84179,71
Escort Teknoloji6,362,25357,55
Esenboğa Elektrik18,3221,89
Etiler Gıda3,702,78216,89
Euro Kapital Yat. Ort.3,706,94130,71
Euro Trend Yat. Ort.4,91-11,69311,28
Euro Yat. Ort.6,0160,27433,87
Euro Yatırım Holding2,84-2,7489,33
Fade Gıda6,41-3,90
Fenerbahçe Futbol37,963,15162,34
Fiba Portföy Yönetimi A.Ş. Re-Pie GMYF1.157,800,07
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,2015,9457,55
F-M İzmit Piston124,50-0,16162,86
Fonet Bilgi Teknolojileri12,67-5,1664,76
Ford Otosan98,207,7948,53
Formet Çelik Kapı6,700,15123,33
Frigo Pak Gıda22,381,82219,47
Galatasaray Sportif3,85-5,8789,66
Garanti Bankası7,07-1,53-36,54
Garanti Faktoring11,00-0,99184,24
Garanti Yat. Ort.3,6115,71262,16
Gedik Y. Men. Değ.10,038,67218,92
Gediz Ambalaj18,693,26176,48
Gentaş3,975,8792,53
Gersan Elektrik6,82-3,54113,79
Global Men. Değ.4,89-2,78160,11
Global Yat. Holding6,09-0,3325,05
Good-Year6,336,9356,30
Göltaş Çimento26,284,6247,72
Gözde Girişim6,45-2,1225,49
GSD Denizcilik4,84-3,9789,06
GSD Holding2,34-1,6857,05
Gübre Fabrik.35,600,11293,81
Güler Yat. Holding14,46-0,96612,32
Halk GMYO2,725,84133,55
Hatay Tekstil13,15-6,0095,28
Hedef Girişim5,882,26146,41
Hektaş13,40-1,8367,08
HUB Girişim18,322,4695,13
Hürriyet Gzt.2,515,02120,18
ICBC Turkey Bank7,091,2934,54
İdealist Danışmanlık11,6410,12250,60
İdealist GMYO6,86-5,12124,18
İhlas Ev Aletleri2,06-5,50-34,19
İhlas Gayrimenkul1,36-8,8832,13
İhlas Gazetecilik4,86-21,237,05
İhlas Holding1,287,5640,66
İhlas Yayın Holding1,38-2,1365,54
İndeks Bilgisayar18,295,3694,99
Info Yatırım11,50-13,47136,49
İntema20,362,00119,87
Inveo Yatırım Holding28,20-5,69266,71
İpek Doğal Enerji12,03-5,9455,83
İskenderun Demir Çelik7,833,160,19

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Elif Ferhan Yeşilyurt

yorumunuzu bırakın

Üst Mobilde Kullan
Mobilde Kullan