Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
Ana sponsor, Gün Medya Grubu

Ana sponsor, Gün Medya Grubu

Geleneksel Kastamonu Tanıtım Günlerinin ana sponsoru Gün Medya Grubu oldu.

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) tarafından 18-22 Eylül tarihleri arasında Maltepe Etkinlik Alanında düzenlenecek olan Geleneksel Kastamonu Tanıtım Günleri ana sponsoru Gün Medya Grubu oldu.

Kastamonulu hemşerimiz iş adamı Cengiz Aygün’ün sahibi olduğu Gün Medya Grubu, 2007 yılından bu yana ulusal alanda faaliyet gösteren Ogün Gazetesi’nin yanı sıra enerji, sağlık ve turizm alanında çıkardığı dergilerle de biliniyor. Firma 2013 yılından itibaren tüm Türkiye çapında sürdürdüğü sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor.
Kastamonu adının olduğu her yerde
Gün Medya Grubu’nu son dönemlerde adı Kastamonu ile anılan her noktada görmek mümkün. Kastamonuspor Kulübü, Kastamonu Bayan Hentbol Takımı’nın yanı sıra Kastamonu’daki birçok festivale sponsorluk desteği veren firma son olarak Kastamonu Günleri’nin ana sponsoru oldu.

Aygün: “Kastamonu markasına katkı sağlayacağız”

Konuyla ilgili açıklama yapan Gün Medya Grubu Başkanı Cengiz Aygün, “Kastamonu markasına katkı sağlayacak, her girişimin ve oluşumun yanında olmaktan çok mutluyuz. Kastamonu içerisinde yetiştiği değerler bakımında çok zengin bir il, bu noktada değerlerin buluşturulduğu ve üretildiği   her yerde olmak isteriz. Bu sebepten dolayı da bu yıl on üçüncüsü gerçekleşecek Maltepe Kastamonu Günleri’ne ana sponsor olduk. Yaşanacak gurur hepimizin, tüm Kastamonuluların olacaktır.” dedi.

Şen: “Duyarlılık örneğidir”

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas- Der) Genel Başkanı Remzi Şen ise “Kastamonu tanıtımını amacına uygun gerçekleştirmek üzere İstanbul’da geleneksel olarak düzenlediğimiz tanıtım günlerimizde bu yıl ana sponsorluk anlaşmamızı değerli iş adamımız Cengiz Aygün ile yaptık. Kendisi Kastamonu platformunun olduğu her yerde gösterdiği duyarlılık örneğini sergiledi. Yapılan bu anlaşma ile etkinliğin içerik kalitesine önemli katkı sağlanmıştır. Bu vesileyle kendilerine teşekkür ediyorum.”  diye konuştu.

Kaynak: https://www.kastamonuilkhaber.com

yorumunuzu bırakın

Üst Mobilde Kullan
Mobilde Kullan