Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.

Hakkımızda

Kastabul Hakkında

Yeni kullanıcısıyla kastabul kastamonu çevresinde alışveriş yapmayı sağlayan en büyük ve en hızlı büyüyen uygulama. Şimdiden kastamonu en popüler uygulamaları arasında yerini alan kastabul'un kullanıcıları elektronikten otomobile, nadide koleksiyon parçalarından kıyafet ve dekorasyona kadar her şeyi alıp satabiliyor.

Ücretsiz uygulamamız sayesinde ihtiyacın olmayan şeyleri satmayı ve yakın çevrende satılan harika ürünlere ulaşmanı kolaylaştırdık. Satılık bir şey yayınlamak artık fotoğraf çekmek kadar basit çünkü türünün tek örneği olan kastabul uygulaması yapay zeka ve görüntü tanımlama teknolojisi sayesinde ürüne otomatik başlık ekleyip onu ilgili kategoriye yerleştiriyor. Başkalarının hakkımızda neler söylediğine aşağıdan göz atabilirsin.Ve daha fazlası için kastabul sitemizi gezebilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz

Bizi diğerlerinden üstün kılan şey, özellik geliştirmeye en iyi yaklaşımımızdır. Tasarımların ve işlevselliklerin en iyisini sağlamayı hedefliyoruz.

Görevimiz

Misyonumuz, Kastamonu bireylerin ve kurumların işlerini daha iyi tanıtabileceği en büyük pazar haline getirmektir. Sınıflandırılmış temalarımızda en iyi özellikleri sunmayı amaçlıyoruz.

Sadece yaratıcı çözümler

Bir kültür başkenti olarak kastamonu için sunuyoruz ve yaratıcı ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için ürünleri büyütmek için çalışıyor.

0

Toplam Araba

0

Toplam Kıyafet

0

Aktif Kullanıcılar

0

Öne çıkan Meslekler

[price_classic_short_base header_style=”classic” section_description=”Ücrestsiz kastabul daha üst sıralara yerleşmek için sınıflandırılmış sitemiz sizin için istisnai

abonelik paketleri ile birlikte gelir. Seçiminizi bugün yapın ve keyfini çıkarın.” p_cols=”4″ woo_products=”%5B%7B%22product%22%3A%22749%22%7D%2C%7B%22product%22%3A%22753%22%7D%2C%7B%22product%22%3A%221085%22%7D%5D” max_limit=”3″ section_title=”Sizin için en iyi {color}aboneliği{/color} seçin”]

Üst Mobilde Kullan
Mobilde Kullan