Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
  • NTconcept Masif Ağaç Masa Takımı
  • NTconcept Masif Ağaç Masa Takımı
  • NTconcept Masif Ağaç Masa Takımı
  • NTconcept Masif Ağaç Masa Takımı
  • NTconcept Masif Ağaç Masa Takımı
  • NTconcept Masif Ağaç Masa Takımı
  • NTconcept Masif Ağaç Masa Takımı
  • NTconcept Masif Ağaç Masa Takımı
Açıklama
Fiyat : 1.730,00 ₺ (Sabit Fiyat)
Tarih : 12 Mart 2020
Durum : Sıfır
Konum : Kuzeykent Mahallesi

Ürün İçeriği:

-85cm-150 cm Masa    1 adet

-150 cm Bank               1 Adet

-4 adet Tel Sandalye

Farklı ebat,özel imalat istekleriniz,tüm ürünlerimiz ,renk ve ayak seçenekleri için www.ntconcept.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


ÜRÜN EBATI:

EN:85CM    BOY:150CM  YÜKSEKLİK:78CM

ÜRÜN  ÖZELLİKLERİ:

Masif yemek masası  takımı ürünümüz tamamen el işçiliği ile masif ağaçtan imal edilmiştir.Ürün ahşap kısımları 5cm*10cm ağaçlardan birleşme Ilgaz Dağı orjinli fırınlanmış köknar ağacındandır.Ürün masif kısımları 400 derecelik fırınlarda yakılarak ,masif ağaç kısımlar yumuşak dokularından arındırılarak ürün yüzeyinin damarlı bir şekil alması sağlanmaktadır.Böylece çok daha sağlam ve uzun ömürlü bir masif malzeme haline gelmektedir.

Görseldeki ürün açık ceviz rengi ,ayak modeli V ayak  ve masa ebatları en85cm-boy185cm dir.Fiyatlar ebat seçiminize ve sandalye adetine  göre değişiklik göstermektedir.Lütfen istediğiniz ebat masif yemek masası takımının  fiyatını görebilmek için seçenekler kısmından seçim yapınız.Özel ölçü  veya farklı kenar kesimi  istekleriniz için sitemizin iletişim kısmından yada 05462144154 watshap hattımızdan destek alabilirsiniz.

Ürün ahşap yüzeylerine subazlı ahşap  renklendirici ve subazlı mat cila uygulaması yapılmaktadır.Ürün metal kısımları ise endüstriyel mat siyah boya uygulaması ile sonlandırılmaktadır.

Not:Ürün yüzeyinin damarsız istenmesi durumunda sipariş aşamasında veya siparişten hemen sonra müşteri temsilcimize ve ya sitemiz üzerindeki iletişim kısmından bize bilgi verilmesi gerekmektedir.Eskitme siyah ve eskitme beyaz renk seçeneklerinde damarsız seçeneğimiz yoktur.

BİLİNMESİ GERKENLER:

-Ürünlerimizde 1. Ve 2. Sınıf Ilgaz Dağı orjinli konvansiyonel fırınlarda fırınlanmış köknar ağacı ,ayak ve diğer metal kısımlarda ise Lama(silme) demir yada profil demir kullanılmaktadır.Ürünlerimizin masif ağaç kısımlarında su bazlı renklendirici boya ve yüksek trafik mat cila kullanılmaktadır.Ürünlerimizde kullanılan masif ağaçlar hertürlü dış etkenlere ve deformasyonlara karşı (küflenme,kurtlanma,UV ışınlarına )emprenye edilmektedir.Masif ağaç ürünlerimizin bazı kısımlarında ,özellikle masa,sehpa v.b. ürünlerimizin alt yüzeylerinde ileride çatlama,yarılma,eğrilme ve çekme gibi sorunlar yaşanmaması için damar çıkartma  ve cila işlemi yapılmamaktadır.

-Ürün ölçüleri +- 2cm-3cm  farklılık gösterebilir.

-Ürünlerimizin ahşap masif kısımlarında yurtdışında dış cephede kullanılan ahşap yüzeylerin uzun süre yıpranmadan sağlam kalabilmesi için uygulanan eskitme ve koruma tekniği uygulanmakta olup ,bu teknikle ahşabın ileride daralma,nem çekme ve küflenme yapabilecek yumuşak dokuları yakılarak masif ahşap damarlı bir hale getirilmektedir.Bu işlem ahşabın varolan uzun ömrüne ilave olarak 50-80 yıl daha ömür kazandırmaktadır.

-Ürünlerimizde kullanılan masif ağaçlar AB Standartlarına uygun konvansiyonel fırınlarda kurutulmakta olup ileride ahşapta oluşabilecek hertürlü deformasyona karşı üstdüzey bir koruma sağlamaktadır.

-Ürün ahşap yüzeyleri kullanılan yüksek trafik cila sayesinde son derece kaygan ve sert bir yapıya sahiptir.Bu sebeple darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı ve hiçbir kimyasala gerek duymadan kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir.

-Ürün üzerinde yerle temas eden ağaç ve metal kısımlar için ürünle birlikte plastik tıpa ve ya keçe gönderilmektedir.

-Ürünlerimiz kargoda hasar görmemesi için sizlere demonte olarak gönderilmektedir.Ürünlerimizi şarjlı tornavida yardımı ile kolayca kurabilirsiniz. Ürün kurulumuyla alakalı tüm yönergelere web sitemiz üzerinden yada 05462144154 nolu watshap hattımızdan ulaşabilirsiniz.

-Kargolama-Paketleme

Ürünlerimiz sipariş verirken sipariş kısmında görünen tarihten önce mutlaka gönderilmektedir.Ürünlerimiz kargolamadan önce özenle hem anbalaj naylonuhemde sunta kutu ile paketlenmektedir.

-Satın aldığınız ürünlerin sizlere sapasağlam ulaşması için hertürlü itinayı göstermekte ve hertürlü önlemi almaktayız.Ürünlerinizi teslim alırken ürün üzerinde herhangi bir hasar görmeniz halinde kargo görevlisine tutanak tuturarak hemen bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.


 

Satıcıyla iyi anlaşma sağlayabilmek için ilanı KastaBul.com'da gördüğünüzden bahsedin.

 


Konum
Değerlendirmenizi paylaşın

Öne Çıkan İlanlar
Benzer İlanlar
Üst Mobilde Kullan
Mobilde Kullan