Daha iyi bir deneyim için lütfen tarayıcınızı CHROME, FIREFOX, OPERA veya Internet Explorer'a değiştirin.
TMVFL Batı Karadeniz Bölgesi 5. hafta maçları oynandı

TMVFL Batı Karadeniz Bölgesi 5. hafta maçları oynandı

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu Mavi ve Yeşil Batı Karadeniz Bölgesi 5. hafta maçları hafta sonu oynandı.

TMVFL Mavi Batı Karadeniz Bölgesi beşinci hafta maçlarında; Çankırı Veteranlar takımı Karabük’te Karabük Sağlık Veteran Spor takımını 2-0 yenerken Bartın Şehit Uğur Akyer takımı Çaycuma Veteranlar takımını 2-1 yenerek haftayı üç puanla kapattı. Kastamonu Masterler takımı deplasmanda Karabük Elit Masterler takımını 3-0 yendi.

TMVFL Yeşil Batı Karadeniz Bölgesi beşinci hafta maçlarında; Akçakoca Veteranlar takımı Zonguldak Veteranlar takımını 1-0, Karşıyaka Devrek Veteranlar takımı Karabük’te Karabük Yaşa ve Yaşat Veteranlar takımını 2-1 yendi. Alaplı Veteranlar takımı Devrek Veli Restoran Veteranlar takımını 2-0 yenerken SBD Karadeniz Ereğli takımı ile Karadeniz Ereğli Veteranlar takımı ile Ereğli’de 1-1 berabere kalarak puanları paylaştılar.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Mavi Batı Karadeniz Bölgesinde 6. hafta karşılaşmaları 14-15 Aralık 2019 tarihlerinde oynanacak.

TMVFL Yeşil Batı Karadeniz Bölgesinde ise maçlara bir hafta ara verilecek. Yeşil Batı Karadeniz Bölgesinde ise 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde 6. hafta maçları oynanacak.

TMVFL MAVİ BATI KARADENİZ BÖLGESİ 5. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

KARABÜK SAĞLIK VETERAN SPOR 0
ÇANKIRI VETERANLAR 2

BARTIN ŞEHİT UĞUR AKYER 2 VETERANLAR
ÇAYCUMA VETERANLAR 1

KARABÜK ELİT MASTERLER 0
KASTAMONU MASTERLER 3

TMVFL YEŞİL BATI KARADENİZ BÖLGESİ 5. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

AKÇAKOCA VETERANLAR 1
ZONGULDAK VETERANLAR 0

KARABÜK YAŞA VE YAŞAT 1
DEVREK KARŞIYAKA VETERANLAR 2

ALAPLI VETERANLAR 2
DEVREK VELİ RESTORAN VETERANLAR 0

SBD KARADENİZ EREĞLİ 1
KARADENİZ EREĞLİ VETERANLAR 1

 

Kaynak: www.kastamonuguncel.com

yorumunuzu bırakın

Üst Mobilde Kullan
Mobilde Kullan